Dotykový informační panel

ÁMOS

AMOS

Interaktivní dotykový panel je určený k umístění na stěnu. Toto řešení nabízíme standardně ve velikostech od 32" až po 50". Možné je ale samozřejmě téměř vše! Jiné rozměry vám rádi upravíme na zakázku, přesně dle Vašich požadavků.

Panely mají dvě designová provedení. Typ S-LINE má ostré rohy, čistý a nadčasový design, který zapadne do každého interiéru. R-LINE má naopak rohy kulaté, působí tak elegantně a moderně.

Toto řešení doporučujeme využít zejména jako informační panely. Ve školních zařízení fungují skvěle jako náhrada za zastaralé papírové nástěnky, o čemž se můžete přesvědčit v našem projektu ÁMOS vision. Usnadňují komunikaci a umožňují informace zprostředkovat přehledně, srozumitelně a efektivně. Mohou sloužit jako informační rozcestník, elektronická úřední deska, navigační či reklamní panel.

V rámci dané modelové řady rádi provedeme i různé zakázkové úpravy. Je jen na Vás, jaké vyberete barevné provedení, branding, integraci periferie nebo konstrukci designu. Ukázky zakázkových realizací naleznete níže.

Realizace a studie řešení