Zabezpečený prohlížeč, DUD - digitální úřední deska a další SW možnosti

Software

Operační systém

Společnost inpublic technology s.r.o. se stala partnerem Microsoft Embedded řešení. Jsme tedy schopni nabídnout zákazníkům velmi specifický operační systém, který vycházi z řešení, které jim je důvěrně známé.

Na přání můžeme poskytnout řešení úplně bez operačního systému nebo s předinstalovanou distribucí linuxu.

Windows 10 IoT

Windows Embedded je skupina operačních systémů, které mají vlastnosti a nástroje potřebné pro běh aplikačních programů vestavných systémů. A co je důležité pro průmyslovou automatizaci, splňují požadavky průmyslových standardů a zaručují dlouhodobou dostupnost, až patnáct let od uvedení na trh, stejně jako dlouhodobou technickou podporu po dobu až deseti let po skončení prodeje produktu.

Windows 10 IoT je posledním řešením operačního systému od společnosti Microsoft. Tento systém nemá jenom výhody využití filtrů (hlášky, klávesové kombinace a mnoho dalších) a speciálních nastavení, ale nově také dostal ve verzi 2016 možnost aktualizací. U předchozích verzí nebylo možné přejít na novější verzi podobně jak to bylo u kancelářských edicí.

Zabezpečený prohlížeč

Zabezpečená a spolehlivá aplikace pro zajištění interaktivity infokiosku. Na infokiosku je spuštěna SW aplikace, která zpřístupňuje požadované informace např. z internetu, intranetu, online aplikací anebo dalších externích zdrojů a systémů.

SW umožňuje kombinaci interaktivního a statického obsahu na jedné obrazovce. Tato funkce nabízí uživateli možnost rozdělit obrazovku na dotykovou a nedotykovou část určenou pouze pro prohlížení přehrávaného obsahu. Takový obsah lze snadno aktualizovat a spravovat i vzdáleně.

Navigační systémy

Jedná se o individuální a zakázkové řešení pro daný projekt. Od navigací v nákupních centrech, přes kancelářské budovy až po možnosti navigace ve velkých areálech, ve kterých se nalézá několik budov. Zajistíme vše od návrhu grafického řešení až po samotnou realizaci a implementaci na daných zařízení.