Dotykový informační stůl

TABLE

TABLE

Tento typ interaktivního dotykového panelu je určen k umístění volně do prostoru. Můžete jej postavit klasicky ke stěně – nebo na to jít netradičně a používat ho jako interaktivní stůl.

Jednací stůl

Velká obrazovka nad 50 palců je jako stvořená pro interaktivní prezentace na firemních poradách. Může sloužit také jako skvělý nástroj pro prezentaci produktů a projektů, které může klient vidět hned na místě. Elektronický jednací stůl vytvoří i z nudné zasedačky prostor otevřený inovacím a kreativním řešením. Klientům jasně ukáže, že jste o krok napřed.

Konferenční stůl

V provedení menšího konferenčního stolu nalezne využití jako informační panel v čekárnách nebo jako herní stoleček pro nejmenší. Pokud plánujete pořídit jednací stůl třeba do Vaší prodejny, konferenční stolek je jeho skvělým doplňkem.

Odkládací stůl

Tento stolek je nejmenší z řady a nabízíme ho ve velikostech od 10" do 21". Máte rádi chytrá řešení, ale obtěžuje Vás neustále hledat ovládání na malých zařízeních? S tímto stolkem můžete v řádu sekund získat rychlý přehled o stavu inteligentní elektroinstalace ve Vašem domě nebo Vaší firmě.

Realizace a studie řešení